KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás

Felvonó (Rendőrség)

State of Washington
Admin

Karakterkép : Felvonó (Rendőrség) Tumblr_pgxwxgPQTQ1vambubo1_250
Reagok száma : 706
Avataron : Coleman, J. / Wood, C.
I. : Felvonó (Rendőrség) Tumblr_p1cwmrq5Jl1svzm7do5_r1_75sq
II. : Felvonó (Rendőrség) Tumblr_p1cwmrq5Jl1svzm7do6_r1_75sq
III. : Felvonó (Rendőrség) Tumblr_p1cwmrq5Jl1svzm7do7_r1_75sq
Elõtörténet : Államtörténet
Foglalkozás : Adminisztrátor
Kor : 174
Pillanatkép : Felvonó (Rendőrség) Tumblr_p1j1kdrXfs1vambubo1_400
Idézet : Hello Seattle, I am a mountaineer In the hills and highlands I fall asleep in hospital parking lots
Keresem :
• Seattle lakosait
• Tacoma lakosait


State of Washington
 



 

Tárgy: Felvonó (Rendőrség)
Szer. Aug. 29, 2018 9:48 am
***
Vissza az elejére Go down
Jackie Collins
Polgárság

Karakterkép : Felvonó (Rendőrség) Tumblr_pexte2l3aa1vambubo6_250
Reagok száma : 46
Avataron : Jenna Coleman
I. : Ron
II. : kids
III. : Felvonó (Rendőrség) Tumblr_panfd1IQn71w9ywnwo4_400
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : Tűzoltó
Kor : 36
Pillanatkép : Felvonó (Rendőrség) Tumblr_pfxhnkKUka1vambubo1_250
Idézet : I'm not broken just a bit cracked. Life has given me a lot of shit and that's been hard to handle.
Tartózkodási hely : seattle-i lakos
Keresem : best friend

Jackie Collins
 



 

Tárgy: Re: Felvonó (Rendőrség)
Vas. Okt. 07, 2018 10:39 am





Őszintén, teljesen kiment a fejemből, hogy előtúrjam azokat a papírokat, amelyek az előzetes hitelkalkulációhoz és ajánlathoz kellenének a házvásárlás kapcsán. Jake mostanában gyakran nyűgös és előszeretettel nyirbálja meg az alvásra szánt, minimális időmet. A már éppen kialakulóban lévő napirend valahogy megtorpant egy ponton, amikor a kis legény úgy döntött, elég a mások által megmondani kívánt ritmusból. Két-két óra alvásokkal pedig nehezen tudok fejben tartani olyasmiket, ami nem a srácok életben tartása körül forog. Hiába segít be annyit a háztartás másik felnőtt tagja, amennyit csak tud, éjjel igyekszem őt minél többet aludni hagyni, ne mosott rongyként kelljen munkába mennie plusz a cici is nálam van... Nem egy íróasztal mögött ül naphosszat, egyáltalán nem szeretném, ha a fáradtság bármilyen szinten is befolyásolná a figyelmét vagy akármi mást.
Időpontot viszont az ügyintézőnk mára adott és, ha eltoljuk, annyival később tudunk belefogni az egész macerába. Plusz, valószínűleg még hónapokig ugyanez vár rám, ami most is, szóval teljesen mindegy, fáradt leszek akkor is, most is, nincs igazán különbség. Melóba indulása előtt megígértem, hogy napközben beviszem a mappát, ne mondja le a találkozót. A házasság egyik előnye, hogy kettőnk nevében elég neki részt vennie rajta. Egy síró, nyűglődő csecsemővel nagyon nem lenne élmény csoportosan jelen lenni, a másik kiskorúról nem is beszélve. Igaz, hogy legalább ötször futottam neki, mire a nap koradélutáni szakaszába lépve végre minden meglett és le tudtam fűzni egy mappába. Aztán már csak további másfél órát jelentett, mire a kis legénnyel sikerült útra kelni. Időm van, Zachnek csak fél négykor ér véget a suli, ami szerint kényelmesen be tudok menni a belvárosba, odaadni vagy otthagyni a papírokat, attól függően, hogy bent találom-e és később elindulni az kis iskolásért.
Az odaút alatt az egyik piros lámpánál megkíséreltem egy hívást megejteni, de nem jártam sikerrel. Munka közben én sem voltam mindig elérhető, tisztában vagyok vele, hogy lehetetlen sokszor a csörgő készüléket felkapkodni, ezért döntök amellett, hogy csak ott hagyom neki a pakkot az asztalán, aztán már ott sem vagyok.
Az őrsön a dolgozók nagy részét én is ismerem. Sokakat inkább távolabbról, de a sok éves közös munka egyik velejárója, hogy az arcok már nem idegenek, leszámítva azokét, akik esetleg a nyár óta újak az épületben. Lent a recepción köszönök a már szinte ősbútornak számító Earlnek, kezemben a fiammal és a mappával az intést elhagyom és céltudatosan szállok be a liftbe, megnyomva a megfelelő emelet gombját. El se hiszem, hogy a kis herceg most végre abbahagyta a sírást és csendes szemlélődéssel figyeli a számára teljesen idegen és új környezetet. - Látod, ez itt apa munkahelye. Jó fényes, igaz?! – mondjuk a tükrös, jól megvilágított fémdoboz aligha lehetne másmilyen. Már megszoktam, hogy úgy duruzsolok a gyereknek, mintha értene akár egyetlen szót is. Most még a fókuszálás is nehezen megy neki, na meg a kis feje megtartása, amivel állandóan kilengve bólint a próbálkozások közepette. Nem is megy neki sokáig, előbb-utóbb inkább a vállamnak támasztja és úgy nézelődik tovább. - Gyorsan itt hagyjuk neki azt a sok papírt, amit anya összevadászott délelőtt és utána megyünk is. – ahogy nyílik az ajtó, már ki is lépek rajta. Tudom melyik az Ő asztala, nem szükséges keresgélnem. Menet közben többször meg kell álljak, néhány szót váltani a rég nem látottakkal és persze nagyobb figyelem jár ki a kezemben tartottnak – nem, nem a mappának –, akivel kapcsolatban az első szűkmarkúan mért, nekem szánt mondat után rögtön másik tízzel dobnak még meg.
Nagy nehezen csak sikerül a csomagot letenni a megfelelő íróasztalra – nem, nem a gyereket –, aminek a belseje egy cetlit is rejt, leginkább egy ígérettel; még meghálálom, (amiért hajlandó egyedül intézni az egészet, kettőnk nevében).
Vissza az elejére Go down
Felvonó (Rendőrség)
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal
Similar topics
-
» Kihallgatószoba (Rendőrség)
» Irodák (Rendőrség)
» Recepció (Rendőrség)
» Zárkák (Rendőrség)
» Eligazító (Rendőrség)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Emerald City :: 
Város
 :: 
Belváros
 :: 
Rendõrség
-
Ugrás: