KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás

Rome háza

State of Washington
Admin

Karakterkép : Rome háza Tumblr_pgxwxgPQTQ1vambubo1_250
Reagok száma : 706
Avataron : Coleman, J. / Wood, C.
I. : Rome háza Tumblr_p1cwmrq5Jl1svzm7do5_r1_75sq
II. : Rome háza Tumblr_p1cwmrq5Jl1svzm7do6_r1_75sq
III. : Rome háza Tumblr_p1cwmrq5Jl1svzm7do7_r1_75sq
Elõtörténet : Államtörténet
Foglalkozás : Adminisztrátor
Kor : 174
Pillanatkép : Rome háza Tumblr_p1j1kdrXfs1vambubo1_400
Idézet : Hello Seattle, I am a mountaineer In the hills and highlands I fall asleep in hospital parking lots
Keresem :
• Seattle lakosait
• Tacoma lakosait


State of Washington
 



 

Tárgy: Rome háza
Szomb. Nov. 10, 2018 4:38 pm
Vissza az elejére Go down
Ronald Curtis
Oktatás

Karakterkép : Rome háza Tumblr_pdtw4evAPo1svzm7do7_r2_250
Reagok száma : 1
Avataron : Ethan Cutkosky
I. : Rome háza Tumblr_inline_ogghflFUlK1u0tvtz_250
II. : Rome háza Tumblr_inline_ogghfnyu6j1u0tvtz_250
III. : Rome háza Tumblr_inline_ogghhi3B4x1u0tvtz_250
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : tanuló (rendőrakadémia)
Kor : 26
Pillanatkép : Rome háza Tumblr_inline_ogghl3Eoi71u0tvtz_250

Ronald Curtis
 



 

Tárgy: Re: Rome háza
Vas. Nov. 18, 2018 9:16 am
Rome & Ronald

Már várom az érkezésem Rome-hoz. Ezer éve nem láttam. Talán ha tíz évvel ezelőtt egy teljes napot töltött nálunk, akkor már sokat mondok. Nem emlékszem rá túlzottan, sőt, alig tudok róla valamit. Apát meg sem kérdeztem felőle. De ez nem is lenne akkora gond, nem? Ahhoz képest egy család vagyunk és hát…most a nyakán fogok élni egy ideig. Apa nem engedett el csak úgy, hogy majd kiveszek egy lakást és majd éldegélek ott. Ismer. Talán túlzottan is. Kell egy ember, aki visszatart a hülyeségtől és Ő vissza tud… talán.
Az a majom taxit rendelt értem, biztos nem ért rá, pedig apa azt mondta, kijön elém… ennyit a fickóról. Annyi dolga csak nem lehet. Milyen szakmája lehet? Mit is mondott apa? Rome nagyon elfoglalt ember…mert orvos… ah, igen, az! A város teljesen új, fel kell majd fedeznem, hoztam is két tele pakolt bőröndöt…elégnek kell lennie a benne lévő dolgaimnak… Eltettem mindent ez tuti biztos. Még a felvételi lapomat is újra töltöttem…hogy azért hihető legyen, hogy nem egy vásári bohóc vagyok és nem leszek púp a helyiek fején. El hiszik-e vagy sem, hát én oda fogom tenni magam rendesen. Tanulni akarok és ez a cél lebeg majd a fejem fölött. Jó, az is igaz, hogy fiatal vagyok és kinézetre sem vagyok valami felhőkarcoló, de nem is ez lenne a lényeg… Talán többet tudok tenni mint egy kétajtós szekrény kinézettel rendelkező egyén.
Az autó fékez, a sofőr magyaráz valamit arról, hogy megérkeztünk…kitekintek hát. Hm, házszám és utca rendben tuti! Kipattanok és magamhoz veszem a táskáim.
- Az itt lakó fizeti a költségeket, ha már nem volt képes arra, hogy elém jöjjön. - persze szólok is neki, hogy a sofőr ne ítéletnapig sütkérezzen az utcánkban. Az ajtóhoz rongyolok, kopogok, dörömbölök, majd…nyitva. Remek.
- Hello! Rome. A taxis vár, hogy fizess neki! - kissé hangosabbra vettem a figurát, de így járt az az ember, aki nem képes ennyi év után személyesen elém jönni. Na nem mintha én lennék az atya úristen, de megérdemelném nah! Nem a jelzőt persze, hanem a kijövetelt.
Vissza az elejére Go down
Rome háza
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal
Similar topics
-
» Konyha (Ron & Jackie háza)
» Nappali (Ron & Jackie háza)
» Elõtér (Ron & Jackie háza)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Emerald City :: 
Seattle és környéke
 :: 
Házak (kertváros)
-
Ugrás: