HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share|

Testvéreim

Oktatás

Karakterkép :
Reagok száma : 4
I. :
II. :
III. :
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : Tanuló
Kor : 21
Pillanatkép :

Felhasználó profiljának megtekintése 

Tárgy: Testvéreim
Szomb. Nov. 10, 2018 1:35 pm

A kis húgom vagy és nagyon szeretlek téged. Te viszont kissé közömbös vagy velem. Fogalmam sincs miért. Talán azért, mert anya nem foglalkozott veled, vagy mert nem voltunk olyanok egymásnak, mint a testvérek. A kapcsolatod a nővérünkkel jobb. Szinte elválaszthatatlanok vagytok, ami néha zavar engem. De érthető hisz vele voltál többet. Apa téged megtudott menteni, anyánk karmaiból, mert ugyebár ő ugyanazt szerette volna veled csinálni, mint velem. Kiskorúnkban nagyon keveset találkoztunk egymással, anya nem engedte, mert nekem mindig fontosabb dolgaim akadtak. Mikor más családhoz kerültünk, kezdett köztünk is helyre kerülni a dolog azt hiszem.

Drága húgcicám egyéb kikötésem nincs veled kapcsolatban. Az élőtőrímben se írtam többet rólad, szóval a fentiek csak ötletek. Nagyon várlak gyere Smile
Becses neved
Martell
16-20
családi állapot
Elméletileg iskolás
Seattle
csoport
Bridget Satterlee vagy más

Akik várják:
Én és én és megint én Smile

Emerald City

Szerencsédre csak apáról vagy testvér velünk. Így anya téged nem kötelezhetett mindarra, amit mi átéltünk, vagyis pontosabban amit én átéltem. Kiskorodtól fogva velünk élsz, mivel anyukád egy másik országban él és te csak teher voltál a számára. A kapcsolatod inkább a másik testvérünkkel jobb, mint velem. Hisz mi nagyon keveset találkoztunk. Ti viszont szinte elválaszthatatlanok vagytok. A kapcsolatod vele csupán azután vált normálisabbá, fogjuk rá, miután elvettek minket anyánktól. De még most is megesik, hogy kívülállónak érzem magam köztetek. De remélem ez később változni fog.

A fent említettek csupán egy kiinduló pont vagy hasonló. Megkötésem semmilyen nincs. Drága nővérkém nagyon várlak már siess! Smile
Becses neved
Martell
22-26
családi állapot
foglalkozás
Victoria Justice vagy más

Akik várják:
Én és én Smile

Emerald City
Vissza az elejére Go down
Testvéreim
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére