HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share|

Grant :: bff

Polgárság

Karakterkép :
Reagok száma : 31
I. : Ron
II. : kids
III. :
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : Tűzoltó
Kor : 30
Pillanatkép :
Idézet : I'm not broken just a bit cracked. Life has given me a lot of shit and that's been hard to handle.
Keresem : best friend

Felhasználó profiljának megtekintése 

Tárgy: Grant :: bff
Szomb. Nov. 03, 2018 5:05 pm

Emlékszel még az első kilógásunkra a gyerekotthonból? Vagyis.. neked nem az első volt, csak nekem. Kiröhögtél, amiért úgy be voltam tojva és igen, igazad volt, végül tök jól éreztem magam, akkor apa halála óta először. Addig piszkáltál, míg végül be nem ismertem ezt hangosan is. Rolling Eyes

..és arra, amikor ugyanaz a család vett magához minket? Igaz csak talán két hét volt összesen az egész. Előbb téged adtak vissza a szülők, mondván kezelhetetlen vagy, egy hétre rá, már én sem kellettem nekik ugyanezen oknál fogva.

Te verted be Tommy Wilson képét, amikor edzés után megpróbált letaperálni. Én meg neked húztam be, hogy minek szólsz bele, meg tudom magamat védeni én is. Megsértődtél. Három hétig hozzám se szóltál.

Mindig azt mondtad, ha kikerülsz az otthonból, Atlantaba költözöl. Azt hiszem meg is tetted, mert többé nem hallottam rólad azután, hogy kitetted a lábad az intézetből. Kár.

//A karakter neve és pbje teljes mértékben változtathatók, inkább csak ötlet mind a kettő. A kora viszonylag szűk sávon mozoghat, nagyjából legyünk egyidősek (márciusban leszek 31). Very Happy

Fél árva vagy; anyád még két hetes korodban lemondott rólad – a megalkotóra bízom az okát –, amit sosem tudtál megbocsátani neki. Apád 11 éves korodban halt meg, akkor kerültél gyerekotthonba, itt ismertük meg egymást.

A kapcsolatunk leginkább a tipikus partners in crime fogalmát merítette ki. Együtt nőttünk fel és nincs olyan csibészség, amit ne követtünk volna el közösen. Rolling Eyes
Testvérpótlékok voltunk egymás számára mindig is.

Azt, hogy miként, miért és mikor jutottál rendőri pályára, nem tudom, de annyi biztos, hogy zsaru vagy és mostanában helyeztek át Seattlebe – vagy költöztél vissza, mert itt nőttünk fel mindketten – és szeretném, ha újra egymás életébe lépnénk. (Mielőtt felmerülne esetleg, ez nem love interest plot és nem is lesz az később sem.)

Nagyon várom a megalkotót, sok játékot ígérhetek, ötletekből nincs hiány. //
Grant (?)
Keresett vezetékneve
30+
Családi állapot
zsaru
Seattle
Igazság- és hadügy
Dominic Sherwood (?)

Akik várják:
Én nagyon és kapcsolati szál alakítható minden világoskékkel*-*

Emerald City