KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Megosztás

Élelmiszerbolt

State of Washington
Admin

Karakterkép : Élelmiszerbolt  Tumblr_pgxwxgPQTQ1vambubo1_250
Reagok száma : 706
Avataron : Coleman, J. / Wood, C.
I. : Élelmiszerbolt  Tumblr_p1cwmrq5Jl1svzm7do5_r1_75sq
II. : Élelmiszerbolt  Tumblr_p1cwmrq5Jl1svzm7do6_r1_75sq
III. : Élelmiszerbolt  Tumblr_p1cwmrq5Jl1svzm7do7_r1_75sq
Elõtörténet : Államtörténet
Foglalkozás : Adminisztrátor
Kor : 174
Pillanatkép : Élelmiszerbolt  Tumblr_p1j1kdrXfs1vambubo1_400
Idézet : Hello Seattle, I am a mountaineer In the hills and highlands I fall asleep in hospital parking lots
Keresem :
• Seattle lakosait
• Tacoma lakosait


State of Washington
 



 

Tárgy: Élelmiszerbolt
Szer. Aug. 29, 2018 10:47 am
***
Vissza az elejére Go down
Pandora La'Morte
Oktatás

Karakterkép : Élelmiszerbolt  Tumblr_pdtw4evAPo1svzm7do7_r2_250
Reagok száma : 7
Avataron : Ashely Benson
I. : Élelmiszerbolt  Tumblr_p1cwmrq5Jl1svzm7do5_r1_75sq
II. : Harper Krevorien - Barát
III. : Élelmiszerbolt  Tumblr_p1cwmrq5Jl1svzm7do7_r1_75sq
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : modell, tanuló
Kor : 25
Idézet : A tigris torkából menekülve a sárkány barlangjába jutni...
Tartózkodási hely : seattle-i lakos

Pandora La'Morte
 



 

Tárgy: Re: Élelmiszerbolt
Hétf. Okt. 22, 2018 6:00 pm




Harper Krevorien



Megpróbáltam. Megpróbáltam rávenni a testvéremet hogy beszéljen apával és álljon végre elő a fényképész párjával. Nem mintha Salome valaha is megfogadta volna bármelyik tanácsomat is ezzel kapcsolatosan. Mert ugyan miért is tette volna? Akkor nem én lennék itt helyette Seattleben és nem kellene mindenkinek hazudnom, mint a vízfolyás.
Mély sóhajjal indultam el bevásárolni. Az elképzelés az volt hogy a számtalan hazarendelt étel helyett most magam alkotok valamiféle vacsorát. Az már persze teljesen más kérdés hogy mégis ebből mi fog megvalósulni. Nem véletlenül adtam a fejemet arra hogy egy recept alapján megpróbálok saját magam vacsorát készíteni. Mivelhogy ez a nővéremnek nem okozna problémát, mert függetlenül attól hogy nem szeret főzni attól még tud. Rólam ez már nem mondható el, viszont a kényszer nagy úr, mert hamarosan apának szemet fog szúrni hogy semmi másra nem költök igazán, mint étel rendelésekre.
Tanácstalanul néztem szét az élelmiszer boltban míg végül úgy döntöttem körbemasírozok és szépen mindent összeszedek a parmezános csirkéhez. Ahogy a polcok között bóklásztam, lassan egyre több minden került a bevásárlókocsimba, és nem feltétlen csak a recepthez kellő dolgok. Idejeét éreztem már egy nagyobb bevásárlásnak is. Például a kávénak. Meguntam a dolgot és igenis vettem egy csinos kis kávégépet és szemes kávét is bele, hogy jól induljanak a napjaim. Majd taxit hívok és azzal megyek vissza a lakásba.


Vissza az elejére Go down
Harper Krevorien
Igazság- és hadügy

Karakterkép : Élelmiszerbolt  Tumblr_ogu1tcedqm1t0gufro3_250
Reagok száma : 50
Avataron : Logan Lerman
I. : Élelmiszerbolt  110jf37
II. : Heather Brooks - Szerelme
III. : Élelmiszerbolt  Tumblr_p1cwmrq5Jl1svzm7do7_r1_75sq
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : Katona
Kor : 31
Pillanatkép : Élelmiszerbolt  Tumblr_nirtgyDo0T1r28frbo6_250
Idézet : "I really liked the Seattle movement."
Tartózkodási hely : seattle-i lakos
Keresem :
ifj. Alexander Krevorien (apa)


Harper Krevorien
 



 

Tárgy: Re: Élelmiszerbolt
Vas. Nov. 04, 2018 10:49 am


Pandora La'Morte



M iután a kikötőben elváltak útjaik egymástól Pandorával, visszatért a bázisra a megbeszéltek szerint, hogy egyeztessen a parancsnokával, és mit ad isten, azt a munkát adta neki, amivel egy lányt kell titokban megvédeni.
Ahogy meglátta a nőről készült fotót, és vele együtt a leírást, ott helyben leült a székre, hogy úgy tátogjon a főnökére, mint egy partra vetett hal. Nem volt túl szép látvány, viszont a sokk annál nagyobb volt. A lány, akire vigyázni kellett pontosan az volt, akivel a bárban összefutott, majd együtt mentek a kikötőbe: Salome La’Morte. Ha nem tudná, akkor azt hinné, hogy a sors is azt akarta, hogy összefussanak, bár soha nem hitt az ilyen babonás dolgokban; de a parancsnoka hajthatatlan volt, korban még mindig ő állt a legközelebb a lányhoz, hogy feltűnés mentesen szemmel tudja tartani az apja külön kérésére.
Átolvasta az aktát és a szobájában tért csak teljesen észhez, hogy most komolyan testőri munkát sóztak a nyakába? Nem mintha ez annyira rossz lett volna, ráadásul kereset kiegészítésnek elég jól fizetett, de akkor is, most úgy mégis, hogy tartsa szemmel a nőt?
Magában rágódva jutott arra a döntésre, hogy egyébként is azt beszélték meg, majd keresik egymást a lánnyal, ami később így is lett. Találkoztak egy közös ismerős vacsoráján, illetve a cirkuszba már Pandora hívta el magával, szóval eddig nyert ügye volt.
A rehabilitáción még szorosabban összebarátkoztak, hogy már tudja, hogy vajon a nő néha napján merre jár. Igaz, még mindig nem nyílt meg előtte teljesen, de szépen lassan haladtak az úton, egyébként utólagosan visszagondolva, tényleg egyszerű volt őt szemmel tartani. Más munkája nem volt, és nem nulla-huszonnégyben kellett rá felügyelni.
Most is, követte a szöszit a bevásárlóközpontban, bőven mögötte lemaradva ment, hogy odabenn már magában imádkozott, hogy csak ne hosszú legyen ez a bevásárlás. Persze, meg ő ahogy azt gondolta.
A negyedik sor átnézése után nagyot sóhajtva ment előre, elnézett oldalra, mert egy pillanatra elvesztette szem elől a lányt, hogy aztán sikeresen nekimenjen egy férfinak, aki kiabálva és magából teljesen kikelve kezdett el vele kiabálni, hogy mégis mi a faszt csinál. Ennyit az álcáról.



Vissza az elejére Go down
Pandora La'Morte
Oktatás

Karakterkép : Élelmiszerbolt  Tumblr_pdtw4evAPo1svzm7do7_r2_250
Reagok száma : 7
Avataron : Ashely Benson
I. : Élelmiszerbolt  Tumblr_p1cwmrq5Jl1svzm7do5_r1_75sq
II. : Harper Krevorien - Barát
III. : Élelmiszerbolt  Tumblr_p1cwmrq5Jl1svzm7do7_r1_75sq
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : modell, tanuló
Kor : 25
Idézet : A tigris torkából menekülve a sárkány barlangjába jutni...
Tartózkodási hely : seattle-i lakos

Pandora La'Morte
 



 

Tárgy: Re: Élelmiszerbolt
Vas. Nov. 04, 2018 6:08 pm




Harper Krevorien



Fintorogva álltam meg a csirkés pult előtt. Alapvetően semmi bajom nem volt a hússal, de lévén nem voltam nagy konyhatündér ezért némileg megborzongtam a nyers hús gondolatára. Végül azonban egy könnyed vállrándítás után a kosaramba került a csirkemellből egy fél kilós mennyiség. Ez volt az utolsó a recept alapanyagai közül ami hiányzott. Végül még egyszer visszakanyarodtam a tejtermékek felé, mert eszembe jutott hogy majdnem elfelejtettem a tejet. Sóhajtva vettem magamhoz, majd csak sikerült elcsábulnom két gyümölcsös joghurtra is. Éppen azon gondoltam, hogy valami csokoládét, illetve fagyit is érdemes lenne venni, amikor felkaptam a fejemet a kiabálásra. Először fogalmam sem volt honnan jön, így csak hirtelen a sorok között megtorpanva kapkodtam a fejemet, amíg fel nem fedeztem, hogy mögöttem egy elég nagydarab pasas kiabál. Alapvetően eszem ágában sem lett volna, hogy közbe avatkozzak, de elállta az utat az áhított csokoládéim felé.
- Bocsánat esetleg átengedne, ha szépen kérem. - vettem elő a töikéletes boci szemeket és baba arcot, a lehető legártatlanabb hanggal. A férfi aligohgy arébb mozdult megpillantottam a kiabálás kiváltó okát, ami legnagobb meglepetésemre nem volt más mint Harper. Teljes életnagyságban.
- Hé... hello idegen. - köszöntem rá mosolyogva, bár az arcomon még kissé mindig felfedezhető volt a meglepődés.  


Vissza az elejére Go down
Harper Krevorien
Igazság- és hadügy

Karakterkép : Élelmiszerbolt  Tumblr_ogu1tcedqm1t0gufro3_250
Reagok száma : 50
Avataron : Logan Lerman
I. : Élelmiszerbolt  110jf37
II. : Heather Brooks - Szerelme
III. : Élelmiszerbolt  Tumblr_p1cwmrq5Jl1svzm7do7_r1_75sq
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : Katona
Kor : 31
Pillanatkép : Élelmiszerbolt  Tumblr_nirtgyDo0T1r28frbo6_250
Idézet : "I really liked the Seattle movement."
Tartózkodási hely : seattle-i lakos
Keresem :
ifj. Alexander Krevorien (apa)


Harper Krevorien
 



 

Tárgy: Re: Élelmiszerbolt
Szomb. Nov. 10, 2018 11:18 am


Pandora La'Morte



A mint nekiment a nagydarab fazonnak, az úgy rázendített a bolt kellős közepén, mintha minimum az övé lenne az egész kóceráj.
Meglepve és feltartott kezekkel nézett az egyre hangosabb férfira, ez kezdett egyre kínosabb méreteket ölteni, már csak azért is, mert mindenki feléjük fordult, hogy megszemlélhessék a kiabálás okát és forrását.
Az meg csupán részletkérdés, hogy a nagydarab férfi mögött meghallotta Pandora hangját, aztán megláthatta teljes életnagyságban a lányt, ahogy felnéz rá nagyra nyílt szemekkel. Komolyan, így kell elrontani egy jól induló megfigyelést.
–  Uram, nyugodjon már meg! Hányszor kell még elnézést kérnem öntől, nem direkt volt?! – Kezdett egyre jobban felmenni benne a pumpa, hogy aztán segély kérően pillantson a lányra, hátha az ő bociszemei és cuki pofija megnyugtatja a paprikás férfit ott előtte. Végül úgy tűnt, a férfi végre lezárta magában a dolgot, hogy aztán puffogva és morogva a bajsza alatt arrébb takarodjon, Harper meg nagyot sóhajtva és fejét csóválva lépett Pandora mellé.
–  Bocs az előbbiért, úgy tűnik, karácsony közeledtével meghülyülnek az emberek. Komolyan, véletlenül nekimentem, erre így reagált. Na mindegy… – legyintett egyet, hogy próbálja elütni ezt a kínos jelenetet. –  Veled mi a helyzet, hogyhogy itt? – oké, talán ez a legostobább kérdés, ami ilyenkor az eszébe juthat az embernek, basszus, na vajon miért vannak a boltban; futott át a gondolat az agyán.
–  Vagyis bevásárolni, miért is lennél itt… oké, még nem ért le a kávé, azt hiszem… – motyogott az orra alatt, miközben zavarában a haján szántott végig ujjaival, hogy aztán a tarkóján megállapodjon a keze. Nagyon reméli, hogy Pandora előtt nem fog lebukni, de ez már most is elég kínos, elvégre nincs nála semmi, még azt sem tudja behazudni, hogy bevásárolni jött kosár nélkül.



Vissza az elejére Go down
Pandora La'Morte
Oktatás

Karakterkép : Élelmiszerbolt  Tumblr_pdtw4evAPo1svzm7do7_r2_250
Reagok száma : 7
Avataron : Ashely Benson
I. : Élelmiszerbolt  Tumblr_p1cwmrq5Jl1svzm7do5_r1_75sq
II. : Harper Krevorien - Barát
III. : Élelmiszerbolt  Tumblr_p1cwmrq5Jl1svzm7do7_r1_75sq
Elõtörténet : Előtörténet
Foglalkozás : modell, tanuló
Kor : 25
Idézet : A tigris torkából menekülve a sárkány barlangjába jutni...
Tartózkodási hely : seattle-i lakos

Pandora La'Morte
 



 

Tárgy: Re: Élelmiszerbolt
Vas. Nov. 25, 2018 4:53 pm




Harper Krevorien



Nem igazán gondoltam rá, hogy éppen itt fogunk összefutni. Úgy értem én magam hozzá voltam szokva, hogy a bevásárlóközpontokban lévő élelmiszerboltjait veszem igénybe, ő azonban nem tűnt olyannak mint aki egy kis shoppingolás után szalad el bevásárolni. Nem mintha shoppingolás közben is el tudtam volna képzelni. Mindenestre jelenleg én lehettem az aki komikusan fest lévén az előttem lévő kocsimban nagyjából háromszoros mennyiségű cucc volt, mint amit képes lettem volna bárhova is magammal cipelni.
- Hát igen, karácsony tájt mindenki kissé ingerültebb, mint azt kellene. - sóhajtottam és erről újra eszembe ötlött a gondolat, hogy ez lesz az első magányos karácsonyom a nővérem nélkül. Nem beszéltünk bár róla, de én nem hiszem hogy hazamegyek mert akkor isten bizony hogy nem jövök vissza, ígéret ide, vagy oda. Ő pedig... hát nem tudom. Apa valószínűleg megint dolgozni fog mint az elmúlt néhány évben folyamtosan, szóval azt hiszem nyugodtan kijelenthetem, hogy ez lesz életem legmagányosabb karácsonya. Talán még is csak jobb lenne elutazni valahova arra a néhány napra, esetleg valami olyan városba, ahol még nem jártam és lekötnének a látnivalók.
- Igen valóban vennem kellett néhány dolgot otthonra. - nevettem el magam és kezemmel a kocsim tartalma felé intettem.
- Éppen az édességek felé indultam. Van kedved csatlakozni, vagy esetleg sietsz valahova? - kérdeztem és kissé bele is pirultam a kérdésbe. Nem igazán rendelkezdtem sok ismerőssel, jobban mondva Harperen kívül igazából nem ismertem senkit sem a városban. Reménykedtem benne hogy nincs semmiféle elintézni valója, vagy esetleg programja ami az útjába állna, hogy csatlakozzon hozzám.
- Aztán az volt az elképzelés, hogy megkísérelek vacsorát főzni, anélkül hogy felgyújtanám a konyhát. - vontam meg a vállamat végül még inkább zavarba jőve, majd megfordulva a kocsival az édességes polcok felé indultam.



Vissza az elejére Go down


Ajánlott tartalom
 



 

Tárgy: Re: Élelmiszerbolt
Vissza az elejére Go down
Élelmiszerbolt
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Emerald City :: 
Város
 :: 
Bevásárló központ
-
Ugrás: